biuro rachunkowe promocja

Biuro Rachunkowe TAX w Radomiu funkcjonuje już kilkanaście lat od 1994 roku.
Posiadając certyfikat ksiegowy Ministra Finansów nr 6523/97, jak również świadectwo kwalifikacyjne doradcy podatkowego nr 01300/97 wydane przez Ministra Finansow, jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości, profesjonalnych usług księgowych. Dodatkowo ponosimy pełną odpowiedzialność za ewentualne błędy w interpretacji przepisów podatkowych posiadając ubezpieczenie OC w HDI Gerling.

Doświadczenie
Precyzja
Profesjonalizm

Doświadczenie

 

Przez lata działalności zdobyliśmy olbrzymi bagaż doświadczeń oraz nauczyliśmy się jak działać elastycznie oraz być na bieżąco z nowinkami i zmianami podatkowymi. Podstawą pracy naszego zespołu jest doskonała współpraca. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy każdą sprawę traktują jako nowe wyzwanie oraz doświadczenie, które należy zakończyć sukcesem. To doświadczenie pozwala nam na obsługę nawet najbardziej wymagających klientów.

Precyzja

 

Wszelkie prace rozliczeniowe przeprowadzamy z największą precyzją, mając na uwadze systematycznie zmieniające się przepisy podatkowe. Dajemy pełną gwarancję do naszych rozliczeń oraz niezwłoczne korekty kiedy zachodzi taka potrzeba. Z pełną odpowiedzialnością możecie Państwo polecić nam swoje sprawy księgowe. Będą one pod należytą opieką.

Profesjonalizm

 

Księgowość to nasza pasja od wielu lat, która przerodziła się w profesjonalną usługę świadczoną przez nas dla podmiotów gospodarczych. Przez lata działalności zaufało nam już setki klientów, powierzając nam swoje sprawy rozliczeniowe. Kompleksowe doradztwo, skuteczność działań oraz profesjonalizm to nasza domena, którą doceniło już mnóstwo firm, korzystających z naszych usług.